Adres firmy

ul. Wita Stwosza 4B
05-091 Ząbki

Telefon +48 503 185 051
Telefon +48 781 465 977
E-mail: karobus@gmail.com

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Imię

Email

Telefon

Zapytanie

*Oświadczam że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

Stronę www.karo-bus.pl wyszukiwano po słowach kluczowych:

wynajem autokarów warszawa, autokary warszawa wynajem autokarów warszawa cennik wynajem autokaru warszawa wynajem autokarów autokary wynajem warszawa wynajem autokarów warszawa i okolice autokar wynajem warszawa autokary warszawa wynajem wynajem autokarow warszawa autokar warszawa wynajem autokarów warszawa cena przewozy autokarowe warszawa wynajem autobusu warszawa autobusy wynajem warszawa autobus wynajem warszawa wynajęcie autokaru warszawa warszawa autokary autokary wynajem wynajem autokaru warszawa cena wynajem autokar warszawa wynajem autokarów wynajem autokarow wypożyczalnia autobusów warszawa autokar do wynajęcia warszawa wypożyczalnia autokarów warszawa wynajem autobusów warszawa busy wynajem warszawa

KARO-BUS to firma działająca na rynku wynajmu autokarów oraz przewozu osób. Nasza flota to nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczeni kierowcy. Zapraszamy do współpracy. Firma Karo-Bus działa w zakresie przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych z powodzeniem od wielu lat. W realizacji naszych przewozów staramy się zapewnić naszym pasażerom najwyższy standard, aby podróż przebiegła w komfortowych warunkach. Za cel postawiliśmy sobie profesjonalizm, na który w naszej opinii wpływa terminowość, wysokie kwalifikacje naszych pracowników, a także podejście do każdego Klienta z szacunkiem. Każdego dnia pracy na trasach staramy się dowieść, że zasłużyliśmy na zaufanie jakim obdarzyli nas pasażerowie korzystając z naszych usług.