KARO-BUS - autokary Warszawa

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla biur podróży, firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Firma posiada autokary od 20 do 55 miejsc o zróźnicowanym standardzie, wyposażeniu i cenie. Współpracujemy również z zaprzyjaźnionymi firmami przewozowymi. W ofercie posiadamy także samochody osobowe.

Oferujemy szeroki wachlarz usług możliwie jak najbardziej dopasowany do potrzeb i wymagań naszych klientów, zapewniając przy tym ich skuteczne i szybkie wykonanie. Ponadto zapewniamy preferencyjne ceny przewozów dla stałych klientów. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę i dostosować ją do Państwa potrzeb, nie umniejszając przy tym jakości oferowanych usług.

Nasza oferta - wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autokarów dla firm
 • wycieczki krajowe i zagraniczne
 • przewóz osób na targi, wystawy
 • przewóz osób na konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne
 • wynajem autokarów na terenie całego kraju transfery lotniskowe
 • i inne
Przewóz osób
 • wycieczki krajowe i zagraniczne
 • przewóz osób na imprezy sportowe
 • przewóz osób na imprezy okolicznościowe, rodzinne
 • wynajem autokarów na pielgrzymki, wesela
 • wynajem autokarów dla dla szkół i przedszkoli
 • i inne
Atrakcyjne ceny

Ceny kalkulowane są w oparciu o czas wynajęcia autokaru, zaś w przypadku dłuższych tras przeliczane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Szczegółową kalkulacje na wybraną trasę wyślemy Państwu e-mailem lub faksem na życzenie.

Stronę www.karo-bus.pl wyszukiwano po słowach kluczowych:

wynajem autokarów warszawa, autokary warszawa wynajem autokarów warszawa cennik wynajem autokaru warszawa wynajem autokarów autokary wynajem warszawa wynajem autokarów warszawa i okolice autokar wynajem warszawa autokary warszawa wynajem wynajem autokarow warszawa autokar warszawa wynajem autokarów warszawa cena przewozy autokarowe warszawa wynajem autobusu warszawa autobusy wynajem warszawa autobus wynajem warszawa wynajęcie autokaru warszawa warszawa autokary autokary wynajem wynajem autokaru warszawa cena wynajem autokar warszawa wynajem autokarów wynajem autokarow wypożyczalnia autobusów warszawa autokar do wynajęcia warszawa wypożyczalnia autokarów warszawa wynajem autobusów warszawa busy wynajem warszawa

KARO-BUS to firma działająca na rynku wynajmu autokarów oraz przewozu osób. Nasza flota to nowoczesne i dobrze wyposażone autokary oraz doświadczeni kierowcy. Zapraszamy do współpracy. Firma Karo-Bus działa w zakresie przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych z powodzeniem od wielu lat. W realizacji naszych przewozów staramy się zapewnić naszym pasażerom najwyższy standard, aby podróż przebiegła w komfortowych warunkach. Za cel postawiliśmy sobie profesjonalizm, na który w naszej opinii wpływa terminowość, wysokie kwalifikacje naszych pracowników, a także podejście do każdego Klienta z szacunkiem. Każdego dnia pracy na trasach staramy się dowieść, że zasłużyliśmy na zaufanie jakim obdarzyli nas pasażerowie korzystając z naszych usług.